Neviažte sa na jednu banku alebo finančnú inštitúciu. Porovnajte si rôzne možnosti, vďaka ktorým viete ušetriť. Zníženie sadzby o desatiny percent sa pozitívne prejavuje v tom, koľko zaplatíte banke na úrokoch a koľko z istiny dlhu.

  • Môžem refinancovať úver aj mimo fixácie?

    Pri refinancovaní mimo výročia fixácie počítajte s poplatkom za predčasné splatenie úveru vo výške 1 %. Častokrát to ale banky preplácajú ako bonus, aby získali klienta. To znamená, že aj napriek pokute za predčasné splatenie sa klientom, ktorí majú úrokovú sadzbu nad 1,5 %, oplatí úver refinancovať.

  • Ako môžem získať daňový bonus pre mladých?

    Získať ho môžete tak, že požiadate banku na začiatku roka o vydanie potvrdenia o výške zaplatených úrokov za predošlý rok. Toto potvrdenie odovzdáte zamestnávateľovi (ak ste zamestnaní), alebo si na jeho základe znížite daňový základ (ak podnikáte).

Refinancovanie úveru

Reštart úveru vo vlastnej banke alebo prenos úveru do inej banky. Reakcia na meniace sa podmienky na trhu. Výhodou je zníženie úrokovej sadzby, zníženie platieb za úroky a zvýšenie platieb za istinu, zníženie mesačnej splátky úveru alebo skrátenie času splácania úveru a úprava fixácie úveru

Spojte si viaceré úvery do jedného

Konsolidáciou úveru si zlúčite viaceré dlhy do jedného. Výhodou spojenia je zníženie úrokovej sadzby, zníženie zaplatených úrokov na úvere a zníženie mesačnej splátky úverov.

Predčasné splatenie úveru

Každý klient si správnym nastavením investičných produktov môže pripraviť finančné zdroje na to, aby svoj úver splatil predčasne.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na refinancovanie úverov